گزارش برگزاری پیش رویداد دوم توسعه زیست بوم کارآفرینی اجتماعی استان سیستان و بلوچستان

پیش رویداد دوم توسعه زیست بوم کارآفرینی اجتماعی استان سیستان و بلوچستان ، در روز یکشنبه 14 مهر 98 ، در شهر زاهدان و  در دانشگاه سیستان و بلوچستان (ساختمان بعثت و سالن معراج) از ساعت 9:30 به مدت 2 ساعت برگزار گردید .

در ابتدای رویداد آقای مهندس راشکی ، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در استان سیستان و بلوچستان ، در خصوص اقدامات این ستاد در استان سیستان و بلوچستان سخنرانی کردند و همچنین به برخی از مسائل پیش روی استان اشاره کردند . سپس آقای دکتر عبدالحمید به تببین رویداد پیچ خط مشی پرداختند که در این خصوص به چگونگی برگزاری رویداد ، اهداف ، ساز و کار رویداد ، نحوه داوری و ارزیابی طرح ها و ایده های شرکت کنندگان در رویداد نهایی پرداختند . در انتهای نشست ، آقای مهندس شریفی پیرامون مفهوم کارآفرینی اجتماعی ، نظام مسائل رویداد ، اقدامات بنیاد احسان دراستان سیستان و بلوچستان توضیحاتی را ارائه کردند .

در این نشست ، 4 نفر از اساتید و 117 نفر از دانشجویان دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه سیستان و بلوچستان شرکت کردند .

لازم به ذکر است که رویداد نهایی در روزهای 29 ، 30 آبان و 1 آذر در استان سیستان و بلوچستان و در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار خواهد شد . علاقه مندان جهت اطلاع از شرایط شرکت در رویداد و ثبت نام در آن ، می توانند از طریق لینک زیر اقدام کنند .

فهرست